RAJA desfășoară majoritatea activităților de lucru cu publicul în sistem on-line si telefonic!

Având în vedere că, începând cu data de 17 martie 2020, relația directă cu publicul a fost suspendată pentru o perioadă nedeterminată, reamintim abonaților RAJA variantele electronice sau telefonice la care pot apela pentru diferite operațiuni și asistență specifică:

Contracte: serviciul.contracte@rajac.ro;

tel. – 0241/486.516 – Particulari / Asociații de Proprietari

– 0241/486.538, 481.217 – Agenți Economici:

Facturare: serviciul.facturare@rajac.ro; tel.  0241/481.208

Direcția Comercială: directia.comerciala@rajac.ro

Avize Constanța: avize@rajac.ro; tel. 0241 481 487 / 0241 481 223

Relații clienți: serviciul.relatiiclienti@rajac.ro; tel. – 0241.924, tastele 4/5/6

Centrul Zonal Constanța – czconstanta@rajac.ro

Centrul Zonal Vest – czvest@rajac.ro

Centrul Zonal Nord – cznord@rajac.ro

Centrul Zonal Mangalia – czmangalia@rajac.ro

Centrul Zonal Interjudețean – czinterjudetean@rajac.ro

Centrul Zonal Buftea – czbuftea@rajac.ro

Centrul Zonal Predeal – czpredeal@rajac.ro

Centrul Zonal Onești – czonesti@rajac.ro

Orice alte informații, documente specifice, date de contact, se regăsesc pe site-ul www.rajac.ro. Documentele, înscrisurile sau actele specifice, pot fi transmise pe adresele de e-mail comunicate.

Numărul de Call Center 0241.924 precum și Contul de client on-line rămân în continuare operaționale 24 de ore din 24, 7 zile din 7.

Casieriile RAJA, au program normal de lucru cu publicul, însă facem apel încă o dată către toți clienții societății să evite aglomerația și să respecte distanța între persoane de cel puțin 1,5 m.

Încurajăm clienții să utilizeze metodele de plată on-line a facturilor, prin intermediul contului de client RAJA, dar și prin transfer bancar, direct debit, Pay-Point, Payzone, Westaco, în incinta magazinelor „La doi Pași” și la unitățile bancare.